Gabi Kapczuk

Wokalistka, pianistka, kompozytorka, autorka tekstów, pedagog, trener wokalny.

Jej przygoda z muzyką zaczęła się bardzo wcześnie. W wieku 7 lat rozpoczęła naukę na fortepianie w Państwowej Szkole Muzycznej I stopnia w Krakowie. Już jako dziecko występowała na ogólnopolskich oraz międzynarodowych konkursach fortepianowych. Jako nastolatka postanowiła kontynuować naukę muzyki w Krakowskiej Państwowej Szkole Muzycznej II stopnia w klasie fortepianu i rytmiki.

Swoje umiejętności wokalne rozwinęła na Wydziale Jazzu w ZPSM w Warszawie. Jest także absolwentką Akademii Muzycznej w Katowicach (Wydział Jazzu, wokalistyka jazzowa).

Laureatka wielu konkursów, m.in.: Festiwal “Korowód”, Festiwal Piosenki Studenckiej, IV międzynarodowy Konkurs na Kompozycję Jazzową (Silesian Jazz Festiwal).

Pracowała jako nauczyciel wokalu w Państwowej Szkole Muzycznej II stopnia im. M. Karłowicza w klasie wokalistyki jazzowej.

Jej pasją jest muzyka soul, gospel. Obecnie pracuje nad materiałem na własną płytę chrześcijańską. Jest Liderem uwielbienia w kościele “Serce Metropolii” w Katowicach. Uwielbia inspirować ludzi do śpiewania, komponowania oraz rozbudzać w nich pasję do rozwoju.

Współzałożyciel szkoły uwielbienia “Jest Więcej”

pl_PLPolish