ZOSTALIŚMY STWORZENI DO TEGO BY WIELBIC BOGA CAŁYM SERCEM. CHCEMY DOŚWIADCZAĆ JEGO OBECNOŚCI.

WIERZYMY, ŻE ZAWSZE JEST WIĘCEJ…

O NAS

Kim jesteśmy?

Jesteśmy grupą ludzi, których pasją jest uwielbienie oraz szukanie Bożej Obecności. Chcemy podążać za Duchem Świętym. Kochamy dobrą muzykę i wciąż szukamy nowych metod oraz środków, by rozwijać siebie i ludzi wokół.

Pragniemy dzielić się swoją pasją, wiedzą i doświadczeniem tak, by inspirować, zachęcać oraz szkolić ludzi, którzy chcą rozwijać się w dziedzinie uwielbienia.

Naszym marzeniem jest budowanie nowej kultury i świadomości zarówno muzycznej jak i duchowej. Chcemy tworzyć środowisko, w którym atmosfera wiary i możliwości sprawi, że studenci będą mogli rozwijać swoje pasje.

Jesteśmy częścią:

KBwCH

Jesteśmy społecznością ludzi, która poznaje kim jest Bóg, a także swoje miejsce w społeczeństwie.

Źródłem naszej wiary i podstawą naszego doświadczania Boga jest Jego Słowo, czyli Pismo Święte Starego i Nowego Testamentu.

Wierzymy, że Bóg jest w Trójcy: Bóg Ojciec, Syn Boży i Duch Święty. Wyznacza to naszą codzienną i tętniącą życiem relację z Bogiem, a nie tylko wiedzę na ten temat. Wierzymy w Jezusa jako naszego Zbawiciela i Pana, który zbawia nas od przeszłości i prowadzi ku przyszłości, a dzięki mocy Ducha Świętego przemienia nasze życie.

Wierzymy w powszechny Kościół, który jest Ciałem Jezusa Chrystusa reprezentującym tu na Ziemi Jego cele, moc, charakter i życie. Wierzymy w to, że Kościół w dzisiejszych czasach składa się z grup o różnych nazwach, przejawia się w różnych formach i może mieć różne części objawienia danego przez Boga ludziom.

Jesteśmy częścią społeczności niezależnych kościołów zwanej Kościół Boży w Chrystusie.

Jest Więcej

Strona JEST WIĘCEJ powstała, by inicjować, pobudzać oraz informować o wydarzeniach, które będą nas wprowadzać w nowe miejsca w Bogu. Wierzymy w to, że ciągle jesteśmy w drodze poznawania tego, Kim On Jest. Nasza podróż w objawieniu i doświadczaniu Go nie skończyła się. Niezmiennie JEST WIĘCEJ…
Pierwszym wydarzeniem, które pragniemy promować, jest konferencja z Randy’m Clarkiem.

pl_PLPolish